Video Converter for Mac

Video Converter for Mac 2.1.0.0

Elegancki i użyteczny konwerter wideo

Video Converter umożliwia konwersję plików wideo z jednego formatu na inny i jest bardzo prosty w użyciu. Intuicyjny, dobrze zaprojektowany i wyposażony w funkcje edycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duża liczba funkcji
  • Możliwość łączenia wideo
  • Dobry design i użytkowość
  • Funkcja edytowania w podglądzie
  • Wspiera ponad 160 formatów

Wady

  • Duże zużycie zasobów

Bardzo dobry
8

Video Converter umożliwia konwersję plików wideo z jednego formatu na inny i jest bardzo prosty w użyciu. Intuicyjny, dobrze zaprojektowany i wyposażony w funkcje edycji, które zadowolą nawet najbardziej wymagających.

Wszystko, czego można wymagać od konwertera wideo

Video Converter na Windows wspiera ponad 160 formatów i oprócz klasycznej konwersji wideo umożliwia ekstrakcję tylko jednej ścieżki dźwiękowej z filmu.

Na ekranie głównym możesz wybrać format wyjściowy (DIVX, DVD, MKV, MOV, AVI, MPEG, 3GP i wiele innych) lub skorzystać z jednego z gotowych ustawień dla wszystkich popularnych urządzeń z Androidem, BlackBerry, iOS-em itp. Ale to nie wszystko – konwerter oferuje również predefiniowane ustawienia dla tabletów, urządzeń Archos, konsol PlayStation, Xbox, Wii itd., które można modyfikować w zależności od potrzeb.

Możesz zobaczyć podgląd każdego filmu, zrobić zrzuty danej klatki i edytować film za pomocą narzędzi do przycinania, kadrowania, skalowania, wstawiania znaków wodnych i tak dalej. Program wspiera również wprowadzanie napisów.

Podczas edytowania możesz zobaczyć jednocześnie oryginalny film jak i podgląd po zastosowaniu zabiegów edycyjnych. Dzięki temu masz możliwość kontrolowania rezultatów w czasie rzeczywistym i porównać efekty.

Kolejną interesującą funkcją Video Converter na Windows jest zdolność łączenia kilku wideo w jeden materiał. Filmy, które znajdą się na liście, zostaną połączone i przekonwertowane do wybranego formatu w formie pojedynczego wideo.  

Jakość designu

Interfejs Video Converter z pewnością zalicza się do głównych atutów tego programu. Design jest elegancki i odświeżony, a użytkowość bardzo dobra.

Na ekranie głównym znajdziesz listę filmów do konwersji. Każdy z nich posiada zestaw informacji takich jak format, rozmiar, rozdzielczość i czas trwania filmu.

Natomiast po prawej stronie ekranu możesz wybrać format wyjściowy filmu.  

Przekonujący, jednak zużywa sporo zasobów

Video Converter wspiera ponad 160 formatów, oferuje szybkie tempo konwersji i przydatne narzędzia edycyjne, a do tego posiada elegancki i przejrzysty interfejs.

Podsumowując, jest to konwerter naprawdę wysokiej jakości, jedyną jego wadą jest niestety spore zużycie zasobów

Video Converter for Mac

Download

Video Converter for Mac 2.1.0.0

Opinie użytkowników o Video Converter for Mac